CPF0402B14KE1
MFR.Part #
CPF0402B14KE1
JLCPCB Part #
C2080694
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS