CPF0402B10RE1
MFR.Part #
CPF0402B10RE1
JLCPCB Part #
C2073458
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS