CPF0402B100RC1
MFR.Part #
CPF0402B100RC1
JLCPCB Part #
C1698486
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS