CPF0201D60R4E1
MFR.Part #
CPF0201D60R4E1
JLCPCB Part #
C2146474
Description
-55℃~+155℃ 15V 31.25mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS