CPF0201D49R9E1
MFR.Part #
CPF0201D49R9E1
JLCPCB Part #
C2146443
Description
-55℃~+155℃ 15V 31.25mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS