CPF0201D374RE1
MFR.Part #
CPF0201D374RE1
JLCPCB Part #
C4239824
Description
-55℃~+155℃ 30mW 374Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS