CPF0201B9K31E
MFR.Part #
CPF0201B9K31E
JLCPCB Part #
C4044102
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS