CPF0201B7K15E
MFR.Part #
CPF0201B7K15E
JLCPCB Part #
C3970873
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS