CPF0201B6K19E
MFR.Part #
CPF0201B6K19E
JLCPCB Part #
C3916915
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS