CPF0201B66R5E
MFR.Part #
CPF0201B66R5E
JLCPCB Part #
C3944356
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS