CPF0201B66K5E1
MFR.Part #
CPF0201B66K5E1
JLCPCB Part #
C4285523
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS