CPF0201B619RE1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0201B619RE1
JLCPCB Part #
C4360584
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS