CPF0201B49K9E1
MFR.Part #
CPF0201B49K9E1
JLCPCB Part #
C3978563
Description
-55℃~+155℃ 15V 31.25mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS