CPF0201B48K7E
MFR.Part #
CPF0201B48K7E
JLCPCB Part #
C4143144
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS