CPF0201B3K16E
MFR.Part #
CPF0201B3K16E
JLCPCB Part #
C4276672
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS