CPF0201B37K4E1
MFR.Part #
CPF0201B37K4E1
JLCPCB Part #
C3952085
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS