CPF0201B36K5E
MFR.Part #
CPF0201B36K5E
JLCPCB Part #
C4268440
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS