CPF0201B210RE
MFR.Part #
CPF0201B210RE
JLCPCB Part #
C4144770
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS