CPF0201B18K2E
MFR.Part #
CPF0201B18K2E
JLCPCB Part #
C4310057
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS