CPF0201B154RE1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0201B154RE1
JLCPCB Part #
C4065348
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS