CPF0201B12K7E
MFR.Part #
CPF0201B12K7E
JLCPCB Part #
C3967787
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS