CPF0201B110RE
MFR.Part #
CPF0201B110RE
JLCPCB Part #
C4125332
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS