CPF0201B10KE1
MFR.Part #
CPF0201B10KE1
JLCPCB Part #
C4189794
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS