CPF0201B10KE
MFR.Part #
CPF0201B10KE
JLCPCB Part #
C4101199
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS