CJP800J390RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CJP800J390RJ
Description
390Ω 800W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS