CJP800J100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CJP800J100RJ
Description
100Ω 800W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS