CJP600J18RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CJP600J18RJ
Description
18Ω 600W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS