CJN800680RJJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CJN800680RJJ
Description
680Ω 800W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS