CFR50J2R2
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR50J2R2
JLCPCB Part #
C1377188
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS