CFR16J12R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR16J12R
JLCPCB Part #
C1369419
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 12Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS