CBT25J22R
MFR.Part #
CBT25J22R
JLCPCB Part #
C1397063
Description
-55℃~+125℃ -700ppm/℃~+400ppm/℃ 22Ω 250mW Carbon Composition Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS