BMC2AY0017AN
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
BMC2AY0017AN
JLCPCB Part #
C5558003
Package
0805
Description
1 100mΩ 17Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS