BMC1EY0030AN
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
BMC1EY0030AN
JLCPCB Part #
C6470841
Package
0402
Description
1 200mΩ 30Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS