416PA102M
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
416PA102M
JLCPCB Part #
C5522429
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 200mW ±25% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS