36501J3N3JTDG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
36501J3N3JTDG
JLCPCB Part #
C2042769
Package
0603
Description
3.3nH 700mA 80mΩ AEC-Q200 ±5% 0603 Power Inductors ROHS