3560100RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3560100RFT
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 300V 6W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS