354075RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
354075RFT
JLCPCB Part #
C3936682
Package
2816
Description
-55℃~+155℃ 4W 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS