35403R9FT
MFR.Part #
35403R9FT
JLCPCB Part #
C2095516
Description
-55℃~+155℃ 250V 3.9Ω 4W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS