352233RFT
MFR.Part #
352233RFT
JLCPCB Part #
C2093707
Description
-55℃~+155℃ 250V 33Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS