3522100RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3522100RFT
JLCPCB Part #
C2076201
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250V 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS