352118KFT
MFR.Part #
352118KFT
JLCPCB Part #
C2073558
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS