3521130RFT
MFR.Part #
3521130RFT
JLCPCB Part #
C2075655
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS