3504G3A287RFTE
MFR.Part #
3504G3A287RFTE
JLCPCB Part #
C7180400
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS