3504G3A24K9FTE
MFR.Part #
3504G3A24K9FTE
JLCPCB Part #
C6385313
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS