3504G3A19K6FTE
MFR.Part #
3504G3A19K6FTE
JLCPCB Part #
C5494893
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS