3504G3A18K2FTE
MFR.Part #
3504G3A18K2FTE
JLCPCB Part #
C5513615
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS