3504G3A121RFTDF
MFR.Part #
3504G3A121RFTDF
JLCPCB Part #
C6676471
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS