3504G3A10K5FTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3504G3A10K5FTE
JLCPCB Part #
C6676469
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS