3503G2B2K87FTD
MFR.Part #
3503G2B2K87FTD
JLCPCB Part #
C6677396
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS