3503G2B121RFTD
MFR.Part #
3503G2B121RFTD
JLCPCB Part #
C7180251
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS